Amerika’nın En Uygun Elektrikli Arabalar Hangileri ?

Amerika’nın En Uygun Elektrikli Arabalar Hangileri ?

18 Eylül 2020 0 Yazar: emre ekici

Elektrikli otomobil pazarı heyecanlı bir hal almaya başladı. Birçok üreticinin bu pazara girmesi ile birlikte fiyatlar da aşağı çekilmeye başladı. Daha önceleri yüksek etiket fiyatı ile satılan araçlar artık ucuzlama yoluna girmeye başladı.

Bu yazımızda sizler için Amerika’daki en ucuz elektrikli otomobillerin hangileri olduğunu paylaşacağız. ABD piyasasında yer alan Kandi markası ilk 1000 alıcı için bir fırsat fiyatı yayınladı. İlk 1.000 alıcı için K27 modeli etkin bir şekilde 10.000 $ ‘ın altında başlayacak, K23 ise 20.000 $‘ ın altında olacak.

18 Ağustos’ta planlanan tanıtımdan sonra Amerika’da faaliyet gösteren bu firma ucuz araç sahibi olmak isteyenler için bir kampanya başlattı. Fiyatlar ise aşağıdaki gibi olacak.

  • K27: 9.999 $ 
  • K23: 19.999 $ 

Eğer Amerika’da yaşıyorsanız ve ucuz elektrikli otomobil sahibi olmak istiyorsanız bu iyi bir fırsat. İşin daha iyi tarafı da sadece ilk 1000 kişi içinde yer almak için daha sonra iade edilebilir 100 dolar vermeniz yeterli olacak.

Bununla birlikte, “ilk dağıtımın” nın Dallas-Fort Worth metropleks, Teksas’ta olduğunu unutmayın. Teslimatlar 4. çeyrekte başlayacak. Kandi otomobilleri için servis hizmeti tüm ülkede olacak.