Elektrikli Otomobil Seminerleri

Elektrikli Otomobil Teknik emre ekici

Elektrikli otomobiller hakkında artık web üzerinden yeni seminer kayıtları açılmaya başladı. İster ilgili olun isterse bir elektrikli araç kullanıcısı olun bu seminerler sizlere fayda sağlayacak. Hem de ücretsiz olarak kayıt yaptırabiliyorsunuz.

Bu yeni web semineri serisi, elektrikli otomobil satın almak ve önündeki en büyük engellerden bazılarına çözümler ve elektrikli otomobil şarj istasyonları hakkında konuşan sektör uzmanlarını sunmayı planlıyor.

Seminer EVMatch tarafından düzenleniyor. Seminerlerin bazılarını tarihleri ve kayıt linkleri ile birlikte sizlere sunuyoruz.

Elektrikli Otomobil Şarjı ile ilgili seminer;

Elektrikli otomobil şarj ücretlendirmesi ile ilgili aklınıza takılan soruların cevaplarını bu seminerde bulabilirsiniz. Şarj işleminin nasıl düşük maliyetli olarak tamamlanabileceğini öğreneceksiniz. Bu seminer 12 Mayıs Salı günü saat 12.00’da gerçekleşecek. Kayıt için Burayı Tıklayınız.

Mülk Sahibi Olanlar için Şarj İşlemi;

Bu seminerde Elektrikli araç şarj etme kurulumunu dikkatli bir şekilde yönlendirmek için her büyüklükteki daire ve çok üniteli konutlarla çalışma konusunda zengin bir deneyim sunulacak. Oldukça karmaşık ve zaman alıcı olabilir ancak hem mülk sahibi hem de kiracılar için değerli bir yatırım getirisi olduğu kanıtlanmıştır. Bu seminer 26 Mayıs 2020’de saat 12.00’da gerçekleşecektir. Kayıt için Burayı Tıklayınız.

Bu seminerler sizlere ileride elektrikli otomobiller hakkında büyük deneyimler kazandıracak. Henüz elektrikli araba sahibi değilseniz elektrikli arabalara bakış açınız değişecek. Bir elektrikli araba sahibiyseniz de araç özellikleri ve şarj ile ilgili daha fazla deneyim elde edebilirsiniz.

Sosyal Ağlarda Paylaş

{emre ekici}

Emre Ekici, 2013-2019 yılları arasında Bozankaya Otomotiv A.Ş ile birlikte Türkiye'deki elektrikli otobüs üretiminde çalışmış, Satış Sonrası Hizmetler Bölge Müdürü olarak görev almıştır. 2020 yılı itibari ile İnönü Üniversitesi'nde Elektrikli Araç Teknolojileri bölümünde Öğretim Görevlisi olarak çalışmaya başlamıştır. Tüm dünyadan elektrikli araç haberlerini bilgilendirmek için sunmaktadır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir